Кошик
27 відгуків
Закажи кондиционер и получи скидку до 20%Скидки
+380674090880
ООО"БудЕвроТрейд"

FUJITSU

Компанія Fujitsu General (Фуджитсу Дженерал) виготовляє високоякісне і надійне кліматичне обладнання - кондиціонери, теплові насоси, мультизональні VRF системи - яке задовольняє вимоги замовників в усьому світі.

Fujitsu General володіє 12 закордонними торговельними представництвами. Товарообіг компанії становить 2,4 млрд. доларів. Працює на міжнародному кліматичному ринку з 1971 року.

Історія Fujitsu General Group.

1936: заснування компанії Yaou Shouten Ltd.

1960: виникнення кліматичної галузі; робота на внутрішньому ринку Японії.

1971: експорт кондиціонерів на Близький Схід.

1976: торгове представництво у Північній Америці.

1977: торгове представництво у Європі (Великобританія).

1977: серія потужних і малошумних систем.

1978: торгове представництво в Австралії. Торгове представництво у Європі (Німеччина).

1980: торгове представництво у Бразилії.

На заводі Fujitsu General

1984: входження до складу міжнародної групи компаній Fujitsu Limited.

1985: поява настінного кондиціонера великої потужності і мульти-спліт системи.

1991: випуск кондиціонера з першим у світі Лямбда-образним теплообмінником.

1991: завод по виробництву кондиціонерів в Таїланді.

1994: завод по виробництву кондиціонерів в Шанхаї (Китай).

1994: випуск кондиціонера з першим у світі регульованим дифузором.

1997: торгове представництво в Азії (Сінгапур).

1998: торгове представництво на Близькому Сході (ОАЕ).

1998: торгове представництво у Новій Зеландії.

1998: Завод з виробництва двигунів кондиціонерів в Таїланді.

2002: торгове представництво в Тайвані.

2003: кондиціонер з першою в світі системою автоматичного очищення фільтра.

2006: торгове представництво в Китаї.

2006: Виробництво, відділ продажів і сервісу систем VRF в Китаї.

2007: Науково-технічний центр в головному офісі.

2009: В Таїланді почав роботу завод з виробництва компресорів.

Технологічні особливості кондиціонерів Fujitsu General

Близько 90% фактичного часу напрацювання проходить при частковому навантаженні, а не при номінальній. Fujitsu General зосередили свої зусилля на забезпеченні високої сезонної ефективності завдяки інверторному управління і високоефективним технологіям.

Для спліт-систем високої продуктивності використовується інверторний 2-циліндровий роторний компресор високої потужності (DC). Він дозволяє працювати з більш високим рівнем енергоефективності в порівнянні з іншими компресорами цього класу.

Електродвигун вентилятора постійного струму забезпечує високу потужність, широкий діапазон робочих параметрів і високу ефективність.

Принцип інверторного управління I-PAM представляє собою технологію, що скорочує енерговитрати завдяки коригуванню кривої струму до більш правильною синусоїди. Це дозволяє більш ефективно використовувати споживану електроенергію для забезпечення високої продуктивності устаткування.

Інверторне керування V-PAM зменшує вплив магнітної індукції і підвищує максимальну швидкість та ефективність компресора за допомогою технології векторного регулювання. Все це дозволяє зменшити габарити устаткування, підвищити енергоефективність і продуктивність.

Багатоходової високоефективний теплообмінник. Ефективність теплообмінника покращено завдяки конструкції з тонких і близько розташованих трубок, а також завдяки застосуванню багатоходової технології.

Високоефективний теплообмінник переохолодження. Ефективність теплообмінника підвищена завдяки системі перепускного контуру. (Великі мульти-спліт системи і системи VRF).

Датчик присутності людей в приміщенні. Датчик фіксує переміщення людей в кімнаті. Якщо людей в приміщенні немає, то система буде працювати на більш низької потужності, що знизить енерговитрати. Коли люди заходять в приміщення, система відновлює роботу в колишньому режимі.

Автоматичне очищення фільтра. Дана функція дозволяє економити до 25% електроенергії в рік і забезпечує постійний рівномірний потік повітря завдяки своєчасній очищення фільтрів.

Режим економного енергоспоживання. Регулювання максимального робочого струму; робота блоку при зниженому споживанні енергії.

Захист навколишнього середовища.

Компанія Fujitsu General Group використовує екологічно прийнятні технології, а захист навколишнього середовища є одним з її пріоритетів. Fujitsu General Group прагне підвищувати екологічність роботи і використовує систему управління станом навколишнього середовища (EMS).

Природоохоронна діяльність здійснюється на всьому етапі робіт: починаючи від придбання матеріалів і закінчуючи виробництвом устаткування і утилізацією відходів. Зниження енерговитрат і скорочення обсягу відходів також сприяють збереженню навколишнього середовища.